Tracrss (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Edit
sv: Redigera

en: Password
sv: Lösenord

en: edit
sv: redigera

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Delete path
sv: Radera sökväg

en: Edit path
sv: Redigera sökväg
