Tracrss (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Edit
tr: Düzenle

en: Password
tr: Parola

en: edit
tr: düzenle

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet
