Tracrss (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Edit
uk: Редагувати

en: Password
uk: Пароль

en: edit
uk: редагувати

en: URL
uk: URL-адреса

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Delete path
uk: Видалити контур

en: Edit path
uk: Редагувати шлях
