Tranquility (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: left sidebar
af: linker kantstrook

en: content
af: inhoud

en: right sidebar
af: regter kantstrook

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif
