Tranquility (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga

en: content
ast: conteníu

en: right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: Right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: Footer
ast: Pie de páxina
