Tranquility (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: left sidebar
bg: лява колона

en: content
bg: съдържание

en: right sidebar
bg: дясна колона

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Footer
bg: Под черта
