Tranquility (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: left sidebar
ca: barra lateral esquerra

en: content
ca: contingut

en: right sidebar
ca: barra lateral dreta

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: Tags:
ca: Etiquetes:
