Tranquility (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: left sidebar
cs: levý boční panel

en: content
cs: obsah

en: right sidebar
cs: pravý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička
