Tranquility (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: left sidebar
cy: ystlysfar chwith

en: content
cy: cynnwys

en: right sidebar
cy: ystlysfar dde

en: Right sidebar
cy: Bar ochr dde

en: Footer
cy: Troedyn
