Tranquility (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Content
da: Indhold

en: left sidebar
da: venstre sidepanel

en: content
da: indhold

en: right sidebar
da: højre sidepanel

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Footer
da: Sidefod
