Tranquility (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: left sidebar
el: αριστερή πλευρική ζώνη

en: content
el: ύλη

en: right sidebar
el: δεξιά πλευρική ζώνη

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Tags:
el: Ετικέτες:
