Tranquility (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content
et: Sisu

en: left sidebar
et: vasak ääreriba

en: content
et: sisu

en: right sidebar
et: parem ääreriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus
