Tranquility (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: left sidebar
eu: ezker albo-barra

en: content
eu: edukia

en: right sidebar
eu: eskuin albo-barra

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: Footer
eu: Orri-oina
