Tranquility (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: left sidebar
fi: vasen sivupalkki

en: content
fi: sisältö

en: right sidebar
fi: oikea sivupalkki

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Tags:
fi: Tagit:
