Tranquility (6.x-1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: left sidebar
fil: kaliwang gilid

en: content
fil: nilalaman

en: right sidebar
fil: kanang gilid

en: Right sidebar
fil: Kanang sidebar

en: Footer
fil: Paanan
