Tranquility (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: left sidebar
is: vinstri síðubjálki

en: content
is: innihald

en: right sidebar
is: høgri síðubjálki

en: Right sidebar
is: Høgri síðubjálki

en: Footer
is: Síðufótur
