Tranquility (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: left sidebar
fr: barre de gauche

en: content
fr: contenu

en: right sidebar
fr: barre de droite

en: Right sidebar
fr: Barre latérale droite

en: Footer
fr: Pied de page

en: Tags:
fr: Mots clés

en: Tableless, multi-column, fixed width theme
fr: Theme sans tables, multi-colonnes, largeur fixe
