Tranquility (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Content
gl: Contido

en: left sidebar
gl: barra lateral esquerda

en: content
gl: contido

en: right sidebar
gl: barra lateral dereita

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Footer
gl: Pé de páxina
