Tranquility (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: left sidebar
hi: बाएं साइडबार

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: right sidebar
hi: दाहिनी ओर का साइडबार

en: Right sidebar
hi: दांया साइडबार

en: Footer
hi: पादलेख
