Tranquility (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: left sidebar
hr: lijevi stupac

en: content
hr: sadržaj

en: right sidebar
hr: desni stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Footer
hr: Podnožje
