Tranquility (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: left sidebar
hu: bal oldalsáv

en: content
hu: tartalom

en: right sidebar
hu: jobb oldalsáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: Tags:
hu: Címkék:
