Tranquility (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: left sidebar
it: barra laterale sinistra

en: content
it: contenuto

en: right sidebar
it: barra laterale destra

en: Right sidebar
it: Barra laterale destra

en: Footer
it: Piè di pagina
