Tranquility (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: left sidebar
ja: 左サイドバー

en: content
ja: コンテンツ

en: right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Footer
ja: フッター
