Tranquility (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: left sidebar
ka: მარცხენა გვერდითი ზოლი

en: content
ka: კონტენტი

en: right sidebar
ka: მარჯვენა გვერდითი ზოლი

en: Right sidebar
ka: მარჯვენა სვეტი
