Tranquility (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Content
kk: Контент

en: left sidebar
kk: сол жақ тақтасы

en: content
kk: контент

en: right sidebar
kk: оң жақ тақтасы

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
