Tranquility (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាង​ឆ្វេង

en: content
km: មាតិកា

en: right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាង​ស្តាំ

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Footer
km: បាតកថា
