Tranquility (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: left sidebar
lt: kairys šonas

en: content
lt: turinys

en: right sidebar
lt: dešnys šonas

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė
