Tranquility (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: left sidebar
lv: kreisā sānjosla

en: content
lv: saturs

en: right sidebar
lv: labā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene
