Tranquility (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: left sidebar
mn: Зүүн хэсэг

en: content
mn: агуулга

en: right sidebar
mn: баруун хэсэг

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
