Tranquility (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: left sidebar
ne: बाया साइडबार

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर
