Tranquility (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: left sidebar
nl: linker zijbalk

en: content
nl: inhoud

en: right sidebar
nl: rechter zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet
