Tranquility (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: left sidebar
nn: venstre sidestolpe

en: content
nn: innhald

en: right sidebar
nn: høgre sidestolpe

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe

en: Footer
nn: Botntekst
