Tranquility (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: left sidebar
oc: barra d'esquèrra

en: content
oc: contengut

en: right sidebar
oc: barra de drecha

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Tags:
oc: Etiquetas :
