Tranquility (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: left sidebar
pl: lewa kolumna boczna

en: content
pl: zawartość

en: right sidebar
pl: prawa kolumna boczna

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka
