Tranquility (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: left sidebar
ru: левая колонка

en: content
ru: содержимое

en: right sidebar
ru: правая колонка

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Footer
ru: Подвал

en: Tags:
ru: Теги:
