Tranquility (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: left sidebar
sk: ľavý bočný panel

en: content
sk: obsah

en: right sidebar
sk: pravý bočný panel

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta
