Tranquility (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: left sidebar
sl: levi stolpec

en: content
sl: vsebine

en: right sidebar
sl: desni stolpec

en: Footer
sl: Noga
