Tranquility (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: left sidebar
sq: shtylla e majtë

en: content
sq: përmbajtja

en: right sidebar
sq: shtylla e djathtë

en: Right sidebar
sq: Kollona e djathtë anësore

en: Footer
sq: Fund'faqe
