Tranquility (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: left sidebar
sv: vänster sidospalt

en: content
sv: innehåll

en: right sidebar
sv: höger sidospalt

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot
