Tranquility (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: left sidebar
ta: இடது பக்கப்பட்டி

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: right sidebar
ta: வலது பக்கப்பட்டி

en: Right sidebar
ta: வலது பக்கபட்டை

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி
