Tranquility (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content
te: సారము

en: left sidebar
te: ఎడమ పక్కపట్టీ

en: content
te: విషయం

en: right sidebar
te: కుడి పక్కపట్టీ

en: Right sidebar
te: కుడి పక్కపట్టీ
