Tranquility (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: left sidebar
tr: sol sütun

en: content
tr: içerik

en: right sidebar
tr: sağ sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi
