Tranquility (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: left sidebar
uk: ліва панель

en: content
uk: матеріал

en: right sidebar
uk: права бічна панель

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Tags:
uk: Теґи:
