Tranquility (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: left sidebar
vi: cột trái

en: content
vi: nội dung

en: right sidebar
vi: cột phải

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Footer
vi: Phần chân
