Tranquility (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: left sidebar
be: левы сайдбар

en: content
be: змест

en: right sidebar
be: правы сайдбар

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Footer
be: Ніжні калантытул
