Tranquility (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Content
es: Contenido

en: left sidebar
es: barra lateral izquierda

en: content
es: contenido

en: right sidebar
es: lateral derecho

en: Right sidebar
es: Barra lateral derecha

en: Footer
es: Pie de página

en: Tags:
es: Etiquetas:
