Tranquility (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: left sidebar
he: סרגל שמאלי

en: content
he: תוכן

en: right sidebar
he: עמודת צד ימנית

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: כותרת תחתונה
