Tranquility (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content
id: Konten

en: left sidebar
id: sidebar kiri

en: content
id: konten

en: right sidebar
id: sidebar kanan

en: Right sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Footer
id: Catatan kaki
