Tranquility (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: left sidebar
is: vinstri hliðarstika

en: content
is: innihald

en: right sidebar
is: hægri hliðarstika

en: Right sidebar
is: Hæri dálkur

en: Footer
is: Fótur
