Tranquility (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: left sidebar
ro: bara laterală stânga

en: content
ro: conţinut

en: right sidebar
ro: bara laterală dreapta

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Footer
ro: Subsol
